logo

Yürüyüş Parkuru İlgi Görüyor

Bilindiği gibi Karabük’te Gençlik ve Spor İl MüdürüCoşkun Güven, yürüyüş sevenler için 2 gün önce Necmettin Şeyhoğlu Stadyumunun kapılarının açtığını duyurmuştu.

O haberimiz için BURAYI tıklayınız.

Korana virüs tedbirleri yönetmeliği kapsamında maske,mesafe ve hijyen tedbirleri dikkate alınarak gerçekleştirilen yürüyüşler vatandaşlarında katılımıyla sürüyor.

Gençlik Spor Bakanlığının “Herkes için Spor” sloganı kapsamında iki gündür stadı yürüyüş severlere açtığını ifade eden Güven;”Stadımıza en yakın yer Çamlık Kent Ormanıydı.Spor severlerin birçoğu oraya gidiyordu,biz stadımızı da halkımızla buluşturabilmek adına bu yıl stadımızın yürüyüş parkurlarını olabilecek en iyi şekilde düzenleyerek sporseverlerin yürüyüş severlerin hizmetine açtık.Amacımız günün yorgunluğunu stresini vatandaşlarımızın burada bir nevi atmalarını amaçlıyoruz.

Salı ve Perşembe günleri de burada hocalarımızın ve antrenörlerimizin eşliğinde bazı egzersizler yaptırarak buradaki katılımcılara hoş bir vakit geçirmeyi amaçlıyoruz. Şu andaki planlamamız sabah 06.00 ile 09.00 arasında stadımız yürüyüşçülere açık olacak akşam ise 17.30-21.30 arasında spor severleri buraya bekliyoruz. Burada ki önceliğimiz yürüyüş severlere yönelik bir çalışma performans sporu dediğimiz ya da koşuya yönelik çalışmak isteyenler için çok uygun değil ama biz buradaki sürecimizi şuan için normalleşme süreci içerisinde maske mesafe ve temizlik kurallarına uygun olacak şekilde halkımızın hizmetine açtık,vatandaşlarımızı yürüyüşe bekliyoruz”ifadelerinde bulundu.

Yürüyüşe Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan ve antrenörler de eşlik etti. Cimnastik Antrenörü Eylem Adakan eşliğinde vatandaşlara egzersiz hareketleri yaptırıldı.

Karabük Gençlik ve Spor Müdürü Coşkun Güven, herkes için spor sloganıyla yürüyüşseverlere açılan stadyuma vatandaşları davet etti.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ