logo

Zafer’den Sağlıkçılara %20 İndirim

Öz Sağlık İş Sendikası ile Zafer Eğitim Kurumları arasında büyük bir eğitim anlaşması yapıldı.

Anlaşmaya göre sağlıkçıların 1. Derece ve 2. Derece yakınlarına %20’ ye varan oranlarda büyük indirimler uygulandı.

Anlaşmada hazır bulunan Öz-Sağlık İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Damla Yılmaz Ekemen yaptığı açıklamada:  “Zafer Eğitim Kurumları yetkililerine sendikamıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim. İnanıyorum ki bu yaptığımız anlaşma üyelerimizin çocukları ve yakınları için eğitim adına çok güzel oldu. Anlaşmamızın hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Diğer yandan anlaşmada hazır bulunan Zafer Kişisel Gelişim Kursu müdürü İlker Yazıcı ;  “ Sağlıkçılar her zaman başımızın tacıdır. Hangi kademede olursa olsun sağlıkçılarımız her zaman özverili çalışırlar. Özellikle pandemi döneminde de büyük özveri ve gayret gösterdiler. Öncelikle başkanım sizin huzurunuzda tüm sağlıkçılarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu bağlamda kurum olarak sağlıkçılarımızın yanlarında olduğumuzu gösterebilmek için ilkokul 4. Sınıftan LGS ve üniversiteye hazırlık kursları, ara sınıflar, KPSS, DGS kurslarına kadar tüm kademelerde  %20’ye varan indirimler uyguladık.

Anlaşmalarımız diğer STK’larla da devam edecek. Anlaşmamızın hayırlı olmasını dilerim “ diye konuştu. Anlaşmaya sendikanın diğer yetkilileri ve Zafer Eğitim Kurumunun diğer yetkilileri de katıldı.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ