Hoşgeldiniz  

Zeki Çaylı İhraç Ediliyor…

| 28 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

           Ak Parti Karabük İl Başkanı Av İsmail Altınöz, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın ihracıyla ilgili açıklama yaptı. Altınöz açıklamasında Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında yapılan toplantı da  Çaylı’nın partimizle ilişiğinin derhal kesilmesi kanaatiyle,partiden kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin  Kuruluna sevk edilmiştir, dedi. Açıklamaların tamamı aşağıdadır.

” Yenice Belediye Başkanı olan Zeki Çaylı hakkında İl Başkanlığımız tarafından başlatılan disiplin süreci hakkında basın yayın organlarında bir takım haberler çıkmaktadır bu süreç hakkında kamuoyunun bilgilendirmek için açısından bu açıklamayı yapıyorum.

Ak Parti Kurumsal bir Partidir bizim tüzük ve yönetmeliklerimiz var en önemlisi de çok derin siyasi ahlak ve kurallarımız var.Bunu kim ihlal ederse gereken yapılacaktır demiştik.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı hakkında Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu 19/03/2018 günü Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında yaptığı toplantıda ; Zeki Çaylı’nın Ak Parti’nin Tüzük,Program ve ilkelerine aykırı tutum ve davranışlarının olduğu ,Partimiz ile ilişiğinin derhal kesilmesi kanaatiyle,Tüzüğün 119 .maddesi uyarınca tedbirli olarak ,partiden Kesin İhraç istemiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevkine oybirliğiyle Karar verilmiştir ve aynı gün Merkez Disiplin Kuruluna sevk edilmiştir.

          Özellikle il başkanı olduktan sonra basın yoluyla bu tür polemiklere ve hakaretlere karşı taviz vermeyeceğimizi belirtmiştik.Bunun gereği olan süreç son aşamaya gelmiştir.Bundan sonra Yetkili ve görevli Merkez Disiplin Kurulu karar verecektir.Saygılarımla”

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

KARDEMİR’den, Kardemir Karabükspor’a kötü haber…

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜKSPOR’U BU HALE GETİRENLER ORTAYA ÇIKIYOR.  RESMİ KURUMLAR DERHAL HAREKETE GEÇMELİ…HER TAŞIN ALTINDAN HAKAN AYVAZ ÇIKIYORSA ARKA PLAN DA AÇIKÇA ORTA DA DEĞİL MİDİR ? PLANA GÖRE 153 MİLYON DAHA KARDEMİRDEN  HÜPLENECEKMİŞ DEMEK Kİ DE GÜLEÇLER O İŞİ BOZMUŞ ÇOK ŞÜKÜR…KARABÜK TSO SEÇİMLERİ VE OLASI ADAYLAR…                                    

SAFRANBOLU 2018 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPACAK MI  ?

Metin Yalçın, Marzinc Anlaşmasını Yazdı

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle