Hoşgeldiniz  

Zeki Çay’lının cevabı…

Okan Küçük | 17 Aralık 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

caylidavet

c1Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı; bugün Karabük’te bir basın toplantısı düzenledi. Yenice Belediyesinin çalışmalarını anlatığı basın toplantısının ardından Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çaylı; siyasi konulardaki sorulara cevap vermedi.

unalgif

 Son dönemde Yenice konusunda gündemdeki sorulara “Siyasi konulardaki sorulara cevap vermem doğru olmaz. Ben Belediye olarak çalışmalarımızı anlatmak için bu basın toplantısını organize ettim.” ifadelerinde bulundu.

         Çaylı’nın basın  toplantısında, Ak Parti İl Başkanı ve  Ak Parti Yenice İlçe Başkanının olmadığının görülmesi üzerine sorulan Ak Parti İl Başkanı Timurçin Saylar’ı ve ve  Ak Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık’ı basın toplantısına   davet edip etmediği yönündeki soruya ise  ” HERKESİ ÇAĞIRDIM. ” diyerek cevap verdi.

Basın toplantısıyla ilgili haberimiz için alttaki resimin üzerine tıklayınız.

caylibasintoplantisi

cayliuysal

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle