Hoşgeldiniz  

Zİya Ünsal, Karabükspor Başkan Adayı.

Okan Küçük | 07 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

 

          Eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili M.Ali Şahin ve Karabük Valisi  Kemal Çeber ve  Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili,  Karabük Valiliğinde yapılan toplantıda Kardemir Karabükspor’un 11 Aralıkta yapacağı Genel Kurul da Ziya Ünsal’ın Başkanlığında takıma sahip çıkılması kararı aldılar.

 

  Yolbulan – Güleç ve Kardemir’in de desteklerinin olacağını söyleyen Ziya Ünsal; Karabük FARKLI Gazete‘ye  yaptığımız telefon görüşmesinde  yapan   “Şehrin Valisi, Belediye Başkanı , ve Şehrin Büyüğü Mehmet Ali Bey’in  önerisi ile bu yola girdik. Genel Kurul’da uygun görürse  bu bana tebliğ edildi. Bu şeref ve onur herkese nasip olmaz,  Allah razı olsun herkesten de.

                     Karabükspor’un içinde bulunduğu durumun çözümü noktasında,  ödemelerin yapılmasıyla sorunlar çözülecek, zaten devre arası var, o süreçte kendimize biraz daha çeki düzen vereceğiz, derlenip toparlanacağız, yapacağız kampla  bunu sağlayacağız. Önümüz açık. Süperlig’de yolumuza devam edeceğiz.”dedi.

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

MARZİNC DURUŞA GEÇTİ. PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK ? HALA NEDEN ŞİMDİ SORULARININ ARDINDA BİR ŞEYLER Mİ VAR ? HALK SAĞLIĞI VE  AÇIK KASALAR DA TAŞINAN EKMEKLER… TÜRKİYE’DE İHTİYAÇ İLE LÜKS BİRBİRİNE KARIŞTI  HERHALDE.05.12.2017

REFİK POLAT’IN;  İLK UYGULAMALARINDAN BİRİ…

Karabük-Bartın Karayolunda Kar Yağışı Etkili Oluyor

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle