logo

Haftalık Değerlendirme Toplantısı

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlüğün Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Merkezi Sınav, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Covid-19 Tedbirleri, Belirli Gün ve Haftalar, Yarışmalar,  Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi, Okul ve Kurumların Fiziki Durumu, Projeler, Bütçe ile Yatırım ve Onarım konularına değinildi.

Yöneticilerden uhdesinde bulundukları çalışmalar hakkında bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş toplantıda geçen hafta alınan kararlar ve bu hafta içerisinde yapılacak faaliyetler ile gündem maddeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

06 Haziran’da yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı’nın ilimizde sorunsuz bir şekilde tamamlanması ve öğrencilerimizin en iyi koşullarda sınava girebilmeleri için sınav gününe kadar olan süreçte yapılacak tüm hazırlıkların hassasiyetle takip edilmesi gerektiğine değinen Akbaş, yapılacak olan Merkezi Sınavda öğrencilerin sağlığının korunması için okullarımızda gerekli hazırlıkların eksiksiz yapılmasını ve sınavda uygulanacak hijyen kurallarıyla ilgili öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin bilgilendirilmesini, Okul binasına girişte maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmesi hususlarında gerekli hassasiyetin gösterilmesini vurguladı.

Konuşmasının sonunda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, toplantıya katılan yöneticilerimize teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlüğün Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ